_algus ...

Mängu korraldaja organiseerib temaatilised rekvisiidid ja raja ning annab juhtnöörid liikumiseks ühest geograafilisest mängupunktist teise. Praegu ootame eelkõige grupitellimusi. Lihtsalt pange seltskond kokku ja andke sellest korraldajale teada. Kui sõbrad hakkavad tõrkuma, veena nad ümber. Vastavalt sihtgrupile saab läbida eri pikkuse ja raskusastmega vahemaid. Mänge korraldatakse Tartu ja Tallinna lähistel temaatiliste vaatevisuaalidega kohtades. Eritingimustel ja kokkuleppel on võimalik teenust tellida ka mujale.

Saada meilile

info.lostfear@gmail.com

väike info grupi kohta: inimeste hulk, vanus jms. Ürituse soovitatav konkreetne kuupäev või ajavahemik. Piirkondlik eelistus kas Tartu või Tallinna piirkond. Soovitatav raskusaste. Distansi eelistus (2km, 4km, 6km). Igale pöördumisele teeme konkreetse pakkumise.

Lõuna-Eesti Turismiklasti/Visit TartuVisit Tallinna poolt välja antud märgisega "Siin on COVID-19 turvaline" kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

With the COVID-19 safety label, trusted to us by South-Estonian Tourism Cluster /Visit Tartu/Visit Tallinn we confirm that we follow the requirements and instructions of the Government and the Health Board of Estonia (https://kriis.ee/en) established for our industry or field, that we keep up to date with the information, and that we help visitors comply with the infection-prevention guidelines on site.

Järgmine
_millal

Lisa kommentaar

Email again: